Previous
Next

KUCHENNE REWOLUCJE W PUCKU

wrażenia po Kuchennych Rewolucjach…

Decyzję o zgłoszeniu restauracji do programu „Kuchenne Rewolucje” podjęliśmy z żoną wspólnie. Paradis jest dla nas miejscem wyjątkowym, z rodzinną tradycją, stworzonym przez moich rodziców. Wraz z żoną Magdą przez 7 lat spędziliśmy tu każdy dzień, bywały i lepsze i częściej niestety gorsze dni. Dzień, w którym ekipa TVN zaczęła rozstawiać kamery a w drzwiach restauracji stanęła Pani Magda Gessler był znakiem, że rewolucję w Paradisie jak i w naszym życiu czas zacząć i nie ma już odwrotu 🙂 Początkowo liczyliśmy na to, że w opinii Pani Magdy nasze dania nie wypadną źle, ciężko nam było przyjąć krytykę, do tego szukanie brudów – dosłownie… Prawdziwa szkoła gotowania na Darze Młodzieży w Gdyni tak naprawdę pokazała nam, że prawdziwa, pyszna kuchnia jest tam, gdzie wkłada się w nią całe serce, wiedzę o kuchni i ma się pewność, że podane danie jest idealne. Zmiana nazwy, wystroju jak i rewolucja w karcie menu spodobała nam się od razu, pożegnaliśmy się z dziką afryką i staliśmy się Beką, beką pełną smacznych, bałtyckich ryb. Od Pani Magdy Gessler dostałem przysłowiowego kopa, na którym zależało mojej żonie, rewolucję przeszliśmy wspólnie ale nie tylko w restauracji, zrewolucjonizowało się nasze myślenie, dostaliśmy „zastrzyk” pozytywnej energii, mamy motywację i siły do działania.
Dziękujemy Pani Magdzie, całej ekipie TVN, wszystkim, którzy spędzili z nami te cztery ale jak ważne cztery dni Kuchennych Rewolucji w naszej restauracji.

Wszystkich, którzy ten odcinek pominęli zapraszamy na: http://tvnplayer.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-10,S08E10,23870.html#play