'

Oferta

WESELA

Restauracja Beka to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju bankietów, uroczystości i imprez. Nasze doświadczenie, elastyczność i profesjonalne podejście do gościa, sprawią iż Twoje przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju.

Szczególnie zachęcamy do organizowania przyjęcia weselnego w naszej Restauracji. Przygotujemy dla Państwa niezapomnianą uroczystość i wspaniałą zabawę. Jeśli obdarzycie nas zaufaniem zadbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia.

Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu. Uwzględniając specjalne preferencje młodej pary oraz życzenia gości, udzielimy Państwu wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu.

Wesela

PRZYJĘCIA

Przyjęcia

Przyjęcie Komunijne w Restauracji Beka Nasza restauracja cieszy się dużą popularnością w okresie komunijnym. Kameralne wnętrza, przyjazne otoczenie i wspaniałe menu sprawiają, że jest bardzo chętnie wybierana na przyjęcie w dniu I Komunii Świętej.

WAŻNE! - Żadnych dodatkowych kosztów! W cenie dekoracja stołów, pełna obsługa kelnerska.

Naszą zaletą jest pełna elstyczność - dotyczy to zarówno ceny jak i  menu. Jesteśmy w stanie zmienić każdą pozycję w menu według życzenia klienta. Można również przynieść swoją własną propozycję,dostosowaną do gustu i upodobań rodziny.

Czeka Cię Przyjęcie Komunijne? Zadzwoń już dziś - pomożemy Ci je zorganizować tak, aby było niezapomianym dniem dla wszystkich gości.

 

 

CATERING

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy ofertę cateringową, aby rozkosz podniebienia nie kończyła się tylko w naszej Restauracji, lecz roztaczała się poza nią...

Zaskocz swoich najbliższych i przyjaciół niepowtarzalnym smakiem korzystając z naszej oferty.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę żywieniową dla pracowników biur i firm, a także dla gości indywidualnych, pragnących w domowym zaciszu delektować się potrawami prosto z Restauracji Beka.

Kompleksowo i profesjonalnie pomożemy Ci w organizacji każdego rodzaju przyjęcia we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola i biura. Przygotowane przez nas posiłki dostarczą energii potrzebnej do dalszej pracy.

zobacz galerię:

zobacz referencje:

 

 

Catering

 BANKIETY

 

Urodziny, imieniny w Restauracji Beka

Nasze atuty to:
- kameralność,
- elastyczne ceny,
- dobra muzyka,
- profesjonalna obsługa.

Organizujemy:
- przyjęcia urodzinowe i imieninowe, 
- rocznice ślubu, 
- spotkania rodzinne, uroczyste obiady, kolacje, 
- bankiety firmowe, spotkania, narady,